קצת על שרון רושינק – מה תוכלו לצפות ממני כמטפלת וכאדם

אני מאוד מאמינה בטיפול. הנפש וכוחותיה ריתקו אותי מאז ומעולם. אני אוהבת לטפל, אוהבת אנשים ומאמינה בטיפול כמסע שעל כולנו לעבור כדי למצות את מירב הכוחות שבנו ולהתגבר על האתגרים שהחיים מזמנים לכולנו – בכל גיל, בכל זמן.

אני מאמינה גדולה ביכולתו של האדם לשנות את חייו. מניסיוני - אין גבול למה שאנחנו יכולים לעשות עבור עצמינו – וחשוב וכדאי עבור כל אדם לחפש את הדרך הטובה ביותר להיעזר ולהיתמך במסעו לשיפור איכות חייו.

במפגש הטיפולי חשוב לי ליצור אוירה תומכת, סבלנית ומכילה. בגישתי הטיפולית אני מקפידה לראות את האדם העומד מולי, ללמוד מי הוא ולכבד את התנסויותיו והשקפותיו. הקשר הטיפולי מבוסס על דיאלוג פתוח ומכבד המאפשר לכם להיות מי שאתם. אופטימיות היא חיונית וחלק בלתי ניפרד מהתהליך ואני מעודדת את מטופלי לראות את הכוחות והיכולות המצויים בהם ולגייס אותם לטובתם, עת הם מנסים לעשות שינוי בחייהם. ביחד אנחנו יוצאים למסע מרתק שמטרתו היא למצוא את האוצר הגלום בכולנו – אנחנו עצמינו. 

ביחד נחפש מה אפשר לקחת איתנו לדרך, ומה אפשר לשחרר. מה מעכב ובאיזה אופן נוכל לקדם את עצמינו בדרך הטובה ביותר למען רווחתינו הרגשית. כל אחד הוא יחיד ומיוחד – ואני מתאימה את אופן הטיפול והקצב לצרכיכם ויכולותיכם האישיות.

המוטו שלי: כל ילד זקוק למבוגר אחד שיאמין בו, שיראה לו שהוא יכול. בכולנו מצוי 'ילד פנימי' – ואני מאמינה בכוחנו לעודד אותו, לעורר את הייחודיות שלו, את האמונה בעצמו ולתת לו את הכלים לצמוח ולהגשים!!

מי ומה בקליניקה

מבוגרים – טיפול אישי, ייעוץ זוגי, ייעוץ משפחתי, הדרכות הורים.

נוער – טיפולים רגשיים בליווי הדרכת הורים בהתאם לצורך.

קבוצות רגשיות תהליכיות – עבור נוער ובוגרים.

 

רקע מקצועי:

מוסמכת M.A בטיפול באמצעות אומנויות, בוגרת לסלי קולג' – המכללה לחברה ואומנויות.

בוגרת מסלול פסיכודרמה.

משתלמת בייעוץ זוגי ומשפחתי באוניברסיטת בר אילן.

מטפלת רגשית ומדריכת הורים בבתי"ס, ובעלת קליניקה פרטית בתל אביב.

מנחת סדנאות פסיכודרמה חווייתיות לצוותים והרצאות אינטראקטיביות בנושאים שונים – כגון: זיהוי מצוקה אצל ילדים ובני נוער, תקשורת בתוך המשפחה – כיצד לדבר עם ילדינו, כיצד משפיעה הזוגיות שלנו על ההורות שלנו ועוד... בעבודתי אני משתמשת בכלים טיפוליים מהעולם היצירתי של הפסיכודרמה, הטיפול באמנויות, פסיכותרפיה, CBT ופסיכולוגיה חיובית.