ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי ומשפחתי

כשלבני הזוג לא טוב – כל הבית סובל...

 

בייעוץ הזוגי – נשים את רוב הפוקוס על הצרכים שלכם כבני זוג. נמקד ונבהיר מהם הקשיים ונאתר את הדפוסים המרחיקים והמכאיבים. במקומם נגדל יכולות וכלים חדשים להעצמת והרחבת החוויה הזוגית למקום חיובי, משותף ומחובר. אני עוזרת לכם להכיר את עצמכם ביחד ולחוד, וביחד אנו בונים דינמיקה זוגית שנכונה לכם ומאפשרת לכם להגשים את משאלתכם לחוויה זוגית טובה יותר: חוויה מחוברת, אוהבת, אינטימית, תומכת ומכילה. חוויה שמעניקה לכם קשר זוגי ממקום בטוח ונעים עם אפשרויות מגוונות לביטוי אישי והגשמת הצרכים האישיים והמשותפים.

 

ביחד נוכל לאחות את השברים ולצאת לדרך חדשה!

 

העבודה מתמקדת ב: דפוסי תקשורת, עכבות ופחדים, טיפול במשברים, עבודה מערכתית על חיי הזוגיות והמשפחה כולה, בונדינג ואינטימיות, תקשורת מקרבת, מחלוקות ותאום ציפיות, התמודדות עם לחצים בזוגיות, התנהלות נכונה וסדר עדיפויות, 'תחזוקה זוגית' ועוד.

למי מתאים יעוץ זוגי

  • זוגות שמרגישים 'תקועים' בזוגיות שלהם: הקשר התעייף, נשחק, התרחקו ולא יודעים כיצד לחזור ולהתקרב, ואיך מתחברים מחדש (כן, זה אפשרי J).

  • זוגות שאינם מסופקים מהקשר, חווים דפוסי תקשורת קשים ומתסכלים, נמצאים בדינמיקה קשה ולא יודעים כיצד לצאת ממנה.

  • זוגות שחוו משבר או טראומה וזקוקים לעיבוד של החוויה, שעלולה להיות מפרקת, בעבודה משותפת, עדינה ומכילה, ובניית הקשר ממקום מחוזק ובריא ביחד (מחלה, אובדן, תאונה, בגידה, משבר כלכלי ועוד).

  • זוגות בתחילת דרכם או לפני חתונה שרוצים כבר עכשיו לעבוד, לחזק ולקבל כלים לתקשורת זוגית נכונה ושמירה על קשר אוהב, מתקשר ובטוח, ובכך להימנע מבעיות עתידיות.

  • זוגות שחווים משבר לאחר לידת הילד הראשון: לידת ילד ראשון הינה חוויה משמחת, אך גם יכולה להיות מטלטלת, מבלבלת ולערער את הסטטוס קוו בבית. זוגות שזקוקים להדרכה, הנחייה ואוזן קשבת ולחיבור מחדש כזוג שהפך להיות מוגדר גם כ'זוג הורים'.

  • זוגות שחווים את תסמונת ה'קן המתרוקן' – ורוצים למצוא זה את זה מחדש, עכשיו משהילדים בגרו ועזבו את הבית. - זוגות שחווים פרידה וגירושין ורוצים לשמור על תקשורת טובה ונכונה עבור הילדים ועבור עצמם.

אני מזמינה אתכם לפגישת היכרות ראשונה, כדי לבדוק איך נוכל להביא אתכם למקום שאתם חולמים עליו.

שרון